O mne

Volám sa Julka. Mám 15 rokov. Som malé blonďaté stvorenie s modrými očami. Navštevujem Gymnázium armádneho generála Ludvíka Svobodu v Humennom. Mám poškodený zrak, takže musím nosiť okuliare. Som krátkozraká. Kontaktné šošovky nenosím, ale keď budem staršia tak si ich asi kúpim. Nosiť okuliare je totiž dosť veľká nevýhoda. Rada čítam knihy, cestujem a vytváram rôzne kreatívne veci, a preto som si založila tento blog, na ktorom môžete vidieť články rôzneho druhu.

Knihy

Ako správný knihomoľ milujem knihy, a preto sa im aj vo svojom voľnom čase venujem. Či už sú to fantasy, dystopie, romantické alebo rôzne iné (vyberavá veľmi nie som).
Ako ste si už určite museli všimnúť, písanie recenzií mi veľmi nejde, ale snažím sa (aj keď to niekedy odfláknem).

Recenzie

Nie som žiadny profík v písaní recenzií. Píšem len svoje pocity a to, ako sa mi kniha páčila/nepáčila. Moje recenzie sú subjektívne. Nechcem nikoho uraziť, či odradiť od kúpenia nejakej knihy. Len píšem svoj názor. Nechcem od vás nič iné, len aby ste to rešpektovali. 

Fotenie

Mám jeden úžasný digitálny fotoaparát, ktorý som dostala na Vianoce. Je to môj kamarát Nikon, ktorá ma niekedy nepočúva, ale robí úžasné fotky 

Voľný čas

Svoj voľný čas väčšinou trávim čítaním kníh. Doma máme plno kníh a mam aj ďalších štyroch súrodencov, takže si knihy môžem požičať aj od nich. Do knižnice som kedysi, keď som bola malá chodila, no teraz už nechodim. Knihy si buď kúpim alebo požičiam od kamarátov a súrodencov.
Svoj voľný čas vyplňujem aj pozeraním filmov a seriálov.
Škola
Chodím do 9.A triedy na základnej škole, ktorá stojí v mojej dedinke Koškovce. Celkom rada do nej chodím, pretože máme super učiteľov a úžasných spolužiakov. V budúcnosti by som chcela byť učiteľkou. Chcela by som učiť deti na základnej škole na druhom stupni predmety dejepis a slovenský jazyk.

Hudba

Mojou obľúbenou hudobnou skupinou je Imagine Dragons. Ich piesne môžem počúvať snáď dookola a vždy mi vykúzlia úsmev na tvári. Moja obľúbená pieseň od nich je Bleeding out. Skoro všetky piesne od nich mám rada. Zatiaľ som našla len jednu, ktorá sa mi nepáči.
Piesne, ktoré počúvam stále dookola (od Imagine Dragons): Amsterdam, Bleeding out, Demons, Every night, Hear me, Gold, I bet my life, It´s time, On top of the world, Radioactive, Shots,

2 komentáre:

  1. Ako si tak o tebe čítam, jeden bod za druhým prídeš mi ako sympatická osôbka... posledný bod: Imagine Dragons♥ ...jeej už som do teba zaľúbená :D :D :D

    OdpovedaťOdstrániť